Kredyty i nieruchomości – kompleksowa pomoc w Logos Finanse !

Logos Finanse oferuje kompleksową pomoc w doborze najodpowiedniejszego dla Ciebie rodzaju kredytu i nieruchomości, dzięki czemu unikniesz kłopotów.

BIURO NIERUCHOMOŚCI I POŚREDNICTWO FINANSOWE W JEDNYM MIEJSCU W KOSZALINIE!

 

W Logos Finanse dokładamy wszelkich starań, aby Twoje marzenia stały się rzeczywistością.
Nie tylko pomagamy w poszukiwaniu wysokiej jakości nieruchomości w Koszalinie i okolicach, ale również wspieramy w uzyskaniu kredytu na zakup mieszkania, domu lub działki. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług i kompleksowego wsparcia wszystkim, którzy marzą o posiadaniu własnych czterech ścian.

Nasza główna misja to możliwość spełniania marzeń o pierwszym mieszkaniu, rodzinnym domu z ogrodem czy własnej inwestycji. Wiemy, jak ważne jest znalezienie odpowiedniego miejsca dla siebie, dlatego każdego dnia pomagamy Państwu zrealizować ten cel. Zajmując się zarówno pośrednictwem kredytowym, jak i pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, dajemy Państwu możliwość realizacji swoich marzeń i celów od A do Z, w jednym, profesjonalnym miejscu!

Przechodzimy wspólnie z Państwem zarówno przez przyjemny etap, jakim jest wybór spełniającego Wasze wymagania i potrzeby miejsca, jak i przez – nierzadko kłopotliwą – konieczność wypełnienia niezbędnych dokumentów kredytowych. Dzięki nabytemu przez lata naszej pracy doświadczeniu możemy zagwarantować Państwu przyjemne i bezstresowe przejście przez cały proces kredytowy, aż do upragnionego finiszu, jakim jest nabycie swoich własnych czterech ścian.

Profesjonalne wsparcie na każdym kroku

Nasza firma tworzona jest przez osoby, które w codziennej pracy łączą swoje bogate doświadczenie z prawdziwą pasją; osoby, którym satysfakcję przynosi możliwość pomocy w znalezieniu wyjątkowej nieruchomości – tej jedynej, w której poczujecie się Państwo jak w domu.

Nasze szeregi zasilają doświadczeni specjaliści, licencjonowani agenci nieruchomości, którzy oraz fachowcy, którzy pomogą Państwu przejść przez cały proces kredytowy. 

Nieruchomości – Koszalin i okolice

Kupno własnego domu lub mieszkania to niezwykle ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka. Niezależnie od tego, czy szukasz przytulnego domu dla swojej rodziny, czy też nieruchomości inwestycyjnej, z przyjemnością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie mieszkanie.

W zakładce nieruchomości naszego serwisu znajdziesz szereg wyjątkowych propozycji, spośród których każdy z łatwością wybierze coś dla siebie. Oferowane przez nas nieruchomości to:

  • mieszkania w Koszalinie i okolicach; 

  • domy w Koszalinie i okolicach;

  • działki w Koszalinie i okolicach;

  • lokale użytkowe w Koszalinie.

Każdą ofertę nieruchomości w Koszalinie i okolicach przedstawiamy w sposób fachowy i kompleksowy. Znajdziecie w niej Państwo szczegółowy opis domu czy mieszkania oraz najważniejsze jego dane techniczne. Do oferty dołączamy także pakiet zdjęć, dzięki któremu bez konieczności wychodzenia z domu możliwe jest dokładne obejrzenie każdej części nieruchomości.

Domy, mieszkania i lokale użytkowe, które znaleźć można w naszej ofercie, to nieruchomości niezwykle zróżnicowane. Są to zarówno domy oraz mieszkania w stanie deweloperskim, jak i nieruchomości z drugiej ręki, zróżnicowane pod kątem metrażu oraz lokalizacji.

Nieruchomości dostępne w naszej ofercie to domy dla całej rodziny, pierwsze mieszkania dla młodego małżeństwa, kawalerki, mieszkania pod wynajem oraz lokale użytkowe do niemal dowolnego wykorzystania. Niezależnie od tego, czego dokładnie Państwo poszukujecie, z całą pewnością znajdziecie to w naszej bogatej ofercie!

Kredyt na zakup mieszkania

Zakup wymarzonego domu, mieszkania czy działki najczęściej wiąże się z koniecznością skorzystania z kredytu bankowego. Wiele osób odkłada decyzję o pożyczce, a co za tym idzie, także o zakupie własnych czterech ścian, z obawy przed skomplikowanymi formalnościami z tym związanymi. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z fachowej pomocy specjalistów, którzy pomogą w zrealizowaniu tego przedsięwzięcia.

Nasza firma jest miejscem, w którym znajdziecie Państwo odpowiednie, profesjonalne wsparcie! Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie najważniejsze pytania dotyczące kredytu na zakup nieruchomości, ale także przygotują niezbędne do sfinalizowania go dokumenty. Co więcej, nasi fachowcy pomogą przejść Państwu przez cały proces kredytowy od omówienia Waszych potrzeb i oczekiwań po końcowe podpisanie aktu notarialnego.

Prowadząc pośrednictwo kredytowe na najwyższym poziomie, nie opuszczamy naszych klientów nawet po pozytywnym zakończeniu procesu kredytowego. Aby mieć pewność, że nasza praca została wykonana w pełni profesjonalnie, fachowo, a przede wszystkim z satysfakcją dla Państwa, pozostajemy w stałym kontakcie jeszcze przez pewien czas po udanym zakupie nieruchomości w Koszalinie i okolicach.

Doradztwo kredytowe

Wiemy, jak ważny jest wybór odpowiedniego rodzaju kredytu pod zakup nieruchomości. Dlatego też nasza współpraca z Państwem rozpoczyna się już od pomocy przy dokonaniu właściwego, dopasowanego do Waszych potrzeb i możliwości wyboru.

Fachowcy, którzy zasilają nasze szeregi, pomogą Państwu przeanalizować szczegółowe warunki każdej z dostępnych możliwości, a następnie z pełną wiedzą i świadomością wybrać tę, która w Waszym przypadku sprawdzi się najlepiej.

wsparcie-kredytowe-prawne-w-koszalinie

Kalkulator kredytowy

Na naszej stronie znajdziecie Państwo zakładkę kredyty, gdzie znajdują się szczegółowe informacje na temat świadczonych przez nas usług oraz rodzajów pomocy, jakie możecie od nas otrzymać. W zakładce znajduje się także automatyczny kalkulator kredytowy, dzięki któremu możecie Państwo wstępnie, bez wychodzenia z domu poznać swoją zdolność kredytową oraz obliczyć raty kredytu.

badanie-zdolnosci-kredytowej-w-koszalinie-doradca-finansowy

Kredyty i nieruchomości także dla firm!

Nasza firma zajmuje się pośrednictwem kredytowym oraz pomocą w znalezieniu odpowiedniego lokum, zarówno dla osób prywatnych, jak i dla klientów biznesowych. Nasi doświadczeni eksperci pomogą Państwu w oszacowaniu i określeniu własnych potrzeb biznesowych, a także w uzyskaniu odpowiednich środków na rozwój własnej firmy. Pomagamy także w uzyskaniu dodatkowego finansowania na rozwój działalności, a także w otrzymaniu leasingu dopasowanego do oczekiwań, potrzeb i profilu Państwa działalności.

Wszystkie niezbędne informacje na temat naszej oferty dla klientów biznesowych znajdziecie Państwo w zakładce oferta dla firm.

finansowanie-nieruchomosc-kredyt-hipoteczny-doradca-finansowy-koszalin

Kredyty i nieruchomości – jak działamy?

Nasza firma działa w sposób kompleksowy, od początku do końca informując, doradzając i trzymając rękę na pulsie. Współpracę rozpoczynamy od rozmowy na temat Państwa potrzeb, wymagań i oczekiwań, zarówno względem nieruchomości, jak i uzyskanego kredytu. Nasz specjalista, na podstawie uzyskanych informacji, wybiera dla Państwa propozycje nieruchomości w Koszalinie i okolicach. Mieszkania, domy czy lokale usługowe oglądane są wspólnie z doradcą, który przedstawia najważniejsze informacje na temat danej nieruchomości. Po wybraniu lokalu oraz ustaleniu jego ceny przystępujemy do procesu kredytowego.

Nasi specjaliści do spraw kredytowych omawiają z Państwem wszystkie najważniejsze kwestie, dotyczące zarówno podjęcia, jak i spłacania kredytu na dom, mieszkanie, bądź lokal użytkowy. Następnie sprawdzana jest Państwa zdolność kredytowa, na podstawie której przedstawiane są najkorzystniejsze oferty.

Po wybraniu najlepszej dla Państwa oferty kredytowej przechodzimy wraz z Wami przez wszystkie formalności. Kompletujemy niezbędne dokumenty, wypełniamy i składamy potrzebne wnioski i wspólnie oczekujemy na decyzję zwrotną banku.

Po otrzymaniu od banku pozytywnej decyzji informujemy Państwa o przyznaniu kredytu i umawiamy się na podpisanie umowy, która umożliwi jego realizację, a co za tym idzie, zakup wymarzonego lokum.

 koszalin-kontakt-doradca-finansowy

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli poszukują Państwo wymarzonego domu dla siebie i swojej rodziny, pierwszego wspólnego mieszkania, lokalu pod wynajem czy inwestycję serdecznie zapraszamy do kontaktu! Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i pomogą przez cały proces od wyboru lokum, poprzez uzyskanie kredytu, aż po otrzymanie własnych kluczy do swojego domu, mieszkania czy lokalu.
Zapraszamy do naszego biura w Koszalinie lub do kontaktu mailowego, bądź telefonicznego. W zakładce kontakt znajdziecie Państwo także wygodny formularz kontaktowy, za pomocą którego możemy rozpocząć naszą długofalową i satysfakcjonującą współpracę!

LOGOS FINANSE.PL KOSZALIN

ul. Zwycięstwa 40/62 Pasaż `Jowisz`, II piętro
75-028 Koszalin
Tel.: 505 469 680
e-mail: biuro@logosfinanse.pl

Napisz do nas